mosquito


Elektronický vraždič problematického hmyzu
  • Model: 118
  • Shipping Weight: 1lbs
  • 0 Units in Stock

28.24€
9.60€ Inc VAT
8.00€ Ex VAT

 Sold Out       

Čudne vyzerajúci raketa je v skutočnosti dômyselná elektronická plácačky, ktorá Vás pohodlne zbaví dotieravých komárov, múch i iného poletavého hmyzu.

Tovar sa predáva ako bazár - výpredaj. Je nutné vymeniť alkalicku nabijateľnú baterku v rukoveti. Ináč je funkčný, nový.  

Výplet je z vodivých drôtov a je realizovaný v troch oddelených vrstvách tak, že je medzi nimi medzera. Každá z vrstiev výpletu je zároveň elektródou a je pripojená ku generátora vysokého napätia (pre človeka je systém samozrejme bezpečný), ktorý je batériami uložený v rukoväti.

 

Potom už len stačí aby sa komár alebo mucha dostala do výpletu a teda medzi dve elektródy. Keďže jej výplet tvoria len tenké vodiče a pomerne hrubé okienka, možno to veľmi ľahko pomôcť pohybom "plácačky". Ako náhle sa hmyz dostane medzi oká, dôjde k vybitie nabitého kondenzátora cez škodcu a tento je okamžite zlikvidovaný; žiadna rozmazaná krv na stene. Ku ľahšej likvidácii komárov je v krčku zabíjača "rakety" umiestnená biela LED. Ak ju zapnete, dôjde k osvietenia výpletu a ľahšiemu zničenie agresora.

 

Batérie sú nabíjané integrovanou nabíjačkou priamo po pripojení lapača do siete 230V.

 

Mosquito trapper (zabijak na muchy).

 

Parametre:

 

napájanie: z batérií,

 

nabíjania: 230V/50Hz,

 

rozmery: 50 x 21 cm (dĺžka x šírka hlavy).

Kód tovaru: -118-zabijac-lietaj-hmyzu


This product was added to our catalog on Saturday 24 July, 2010.